Login one time (7.x-2.9) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Body
si: බඳ

en: user
si: පරිශීලකයා

en: Subject
si: කාරණය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Front page
si: මුල් පිටුව
