Login one time (7.x-2.9) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: user
th: ผู้ใช้

en: Available variables are:
th: ตัวแปรที่สามารถใช้งานได้:

en: Global settings
th: ตั้งค่าทั่วไป

en: Front page
th: หน้าแรก

en: Select list
th: รายการที่เลือก

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
th: ผู้ใช้ %name used one-time login link at time %timestamp.
