Login one time (7.x-2.9) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: user
ug: ئەزا

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Global settings
ug: ئومۇمى تەڭشەش

en: Front page
ug: باش بەت

en: Current page
ug: ھازىرقى بەت
