Login one time (7.x-2.1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: user
be: карыстальнік

en: Subject
be: Тэма

en: Available variables are:
be: Даступныя зьменныя:

en: Global settings
be: Усеагульныя налады

en: Front page
be: Галоўная старонка

en: Select list
be: Выпадаючы спіс

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
be: Карыстальнік %name скарыстаўся аднаразовай спасылкай для ўваходу ў сістэму %timestamp.
