Login one time (7.x-2.10) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: user
gu: ઉપભોક્તા

en: Subject
gu: વિષય

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Front page
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Select list
gu: પસંદગી યાદી
