Login one time (7.x-2.10) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Body
mg: Votoatiny

en: user
mg: mpikambana

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: User
mg: Mpampiasa

en: Front page
mg: Pejy voalohany
