Login one time (7.x-2.10) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: user
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Subject
ml: വിഷയം

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Front page
ml: പ്രധാനതാള്‍
