Login one time (7.x-2.10) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Subject
ps: موضوع

en: User
ps: غړی

en: Front page
ps: مخ پاڼه

en: Authentication
ps: تصدیق

en: Current page
ps: اوسنی پاڼه
