Login Redirect (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
