Login Redirect (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: User
fi: Käyttäjä

en: Notice
fi: Huomio

en: Installation
fi: Asennus

en: About
fi: Tietoja

en: Uses
fi: Käyttää

en: Configure the module
fi: Muuta moduulin asetuksia
