Login Redirect (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: User
fr: Utilisateur

en: Notice
fr: Information

en: About
fr: À propos

en: Uses
fr: Utilisations
