Login Redirect (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: User
gl: Usuario/a

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos
