Login Redirect (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: User
hr: Korisnik

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba
