Login Redirect (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: User
ja: ユーザー

en: Notice
ja: 注意

en: Installation
ja: インストール

en: About
ja: アバウト

en: Uses
ja: 機能
