Login Redirect (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت
