Login Redirect (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: User
lt: Narys

en: Notice
lt: Įspėjimas

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja
