Login Redirect (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: User
lv: Lietotājs

en: Notice
lv: Paziņojums

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto
