Login Redirect (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: User
pl: Użytkownik

en: Notice
pl: Ogłoszenie

en: Installation
pl: Instalacja

en: About
pl: O stronie

en: Uses
pl: Używa
