Login Redirect (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: User
fa: کاربر

en: Notice
fa: اطلاعیه

en: About
fa: درباره

en: Uses
fa: استفاده‌ها
