Login Redirect (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: User
ta: பயனர்

en: Notice
ta: கவனிப்பு

en: About
ta: பற்றி

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது
