Login Redirect (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: User
uk: Користувач

en: Notice
uk: Сповіщення

en: Installation
uk: Встановлення

en: About
uk: Про модуль

en: Parameter Name
uk: Назва параметру

en: Uses
uk: Використання

en: Module Status
uk: Стан модуля

en: Configure the module
uk: Налаштувати модуль

en: Should the module be enabled?
uk: Чи має цей модуль бути увімкненим?

en: Author(s):
uk: Автор(и):

en: Enable the module
uk: Увімкнути модуль
