Login Redirect (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: User
ar: المستخدم

en: Notice
ar: إعلام

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات
