Login Redirect (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: User
be: Карыстальнік

en: Notice
be: Паведамленне

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне
