Login Redirect (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས
