Login Redirect (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: User
ca: Usuari

en: Notice
ca: Notificació

en: Installation
ca: Instal·lació

en: About
ca: Detalls

en: Parameter Name
ca: Nom del paràmetre

en: Uses
ca: Usos
