Login Redirect (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: User
cs: Uživatel

en: Notice
cs: Oznámení

en: About
cs: Popis

en: Uses
cs: Použití
