Login Redirect (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: User
da: Bruger

en: Notice
da: Notifikation

en: About
da: Om

en: Uses
da: Bruger
