Login Redirect (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Enabled
de: Aktiviert

en: User
de: Benutzer

en: Notice
de: Hinweis

en: About
de: Über

en: Uses
de: Verwendungszwecke

en: Module Status
de: Status des Moduls

en: Configure the module
de: Das Modul konfigurieren

en: Enable the module
de: Das Modul aktivieren
