Login Redirect (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Notice
eu: Ohartarazpena

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak
