Login Redirect (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ
