Login Redirect (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: User
ro: Utilizator

en: Notice
ro: Notificare

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Foloseşte
