Login Redirect (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: User
sl: Uporabnik

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja
