Login Redirect (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: User
tr: Kullanıcı

en: Notice
tr: Dikkat

en: About
tr: Hakkında

en: Uses
tr: Kullanım
