Login Redirect (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: User
el: Χρήστης

en: Notice
el: Ειδοποίηση

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις
