Login Redirect (7.x-1.2) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
