Login Redirect (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: User
he: משתמש

en: Notice
he: הודעה

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים
