Login Redirect (7.x-1.2) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: User
id: Pengguna

en: Notice
id: Peringatan

en: Installation
id: Pemasangan

en: About
id: Tentang

en: Uses
id: Penggunaan
