Login Redirect (7.x-1.2) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: User
it: Utente

en: Notice
it: Avviso

en: Installation
it: Installazione

en: About
it: Informazioni

en: Uses
it: Usa
