Login Redirect (7.x-1.2) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Notice
kn: ಸೂಚನೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು
