Login Redirect (7.x-1.2) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Notice
ml: നോട്ടീസ്

en: Uses
ml: ഉപയോഗങ്ങൾ
