Login Redirect (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: User
nl: Gebruiker

en: Notice
nl: Mededeling

en: Installation
nl: Installatie

en: About
nl: Over

en: Uses
nl: Gebruikt
