Login Redirect (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: User
oc: Utilizaire

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges
