Login Redirect (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: User
ru: Пользователь

en: Notice
ru: Уведомление

en: Installation
ru: Установка

en: About
ru: Информация

en: Uses
ru: Использование

en: Configure the module
ru: Настроить модуль
