Login Redirect (7.x-1.2) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: User
te: వాడుకరి

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు
