Login Redirect (7.x-1.2) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: User
vi: Người dùng

en: About
vi: Giới thiệu

en: Uses
vi: Sử dụng
