Login Redirect (7.x-1.2) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: User
az: İstifadəçi

en: Notice
az: Xəbərdarlıq

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir
