Login Redirect (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: User
es: Usuario

en: Notice
es: Aviso

en: Installation
es: Instalación

en: About
es: Acerca de

en: Uses
es: Usos
