Login Redirect (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: User
et: Kasutaja

en: Notice
et: Teavitus

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab
