Login Redirect (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Notice
hi: नोटिस

en: Installation
hi: स्थापना

en: About
hi: के बारे में

en: Uses
hi: उपयोग
