Login Redirect (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: User
hu: Felhasználó

en: Notice
hu: Megjegyzés

en: Installation
hu: Telepítés

en: About
hu: Leírás

en: Uses
hu: Használat
